transformace je přirozená cesta

Večerní povídání o terapii

Přijměte pozvání na čaj – přátelské setkání s povídáním o terapii a duchovnosti

U dobrého čaje z destilované vody si budeme povídat především o vašich potížích a o možnostech jejich nápravy. Nejedná se o zábavný společenský dýchánek, ochota sdílet s ostatními své vlastní duševní problémy je povinná, takže prosím přijďte každý sám za sebe a své nejlepší kamarádky případně přihlašte na jiný termín.

Při té příležitosti si také můžete koupit moji novou knihu Cesta z deprese (za 500 Kč) a nechat si ji rovnou ode mě podepsat :-).

Pro koho?

Pro všechny vážné zájemce o témata související s terapií a duchovností, čili pro i pro kolegy terapeuty, bývalé klienty, budoucí klienty, hledače pravdy, hledače klidu... Setkání bývají spíše komorní, obvykle přijde tak tři až pět lidí.

Uvažujete-li případně o terapii, můžete Večerní povídání využít jako možnost nezávazně si vyzkoušet, jak se se mnou cítíte.

Za jakých podmínek?

Vstup je volný (čili bezplatný), je ale třeba si účast rezervovat nejpozději den předem (a tím si i potvrdit, že se setkání opravdu koná :-) nejlépe e-mailem ().

Kde?

V terapeutovně, viz Kontakt.

terapeutovna

Kdy?

Obvykle v některé úterý od 18:10 hod (čas navazuje na příjezd doporučeného vláčku linky S7, který jede z Hlavního nádraží v 17:47 a ze Smíchovského nádraží v 17:54). (Čas začátku prosím dodržujte pokud možno přesně, nemám tady žádnou čekárnu ani sestru :-)

Nejbližší termíny:

  • Na červnový Večer s terapií se přihlásilo šest lidí, z toho se před začátkem čtyři omluvili. Z předchozího Večera se odhlásili tři. Opakovaně se potvrzuje, že toho, co je zadarmo, si lidé moc neváží. Trochu mě to demotivuje, takže další termín vypíšu později. Zatím vám doporučuji Výcvik rituálu přijetí, kam se pravidelně dostavují všichni, protože si to předplatili :-).

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa